Programma

Tijd Titel Spreker(s) Zaal
09:15 - 09:30 Opening Gerard Burggraaf Oudegracht 1 & 2
09:30 - 10:00 De waarde van gut feeling en klinische blik Eline Cox Oudegracht 1 & 2
10:00 - 10:15 Sponsors Sponsors Oudegracht 1 & 2
10:15 - 10:45 Titel volgt Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
10:45 - 11:15 Koffiepauze - Foyer & Restaurant
12:45 - 13:45 Lunch - Foyer & Restaurant
15:15 - 15:45 Koffiepauze - Foyer & Restaurant
15:45 - 16:30 Tuchtrecht en professionaliteit Andrea Steger, Jan Mulder Oudegracht 1 & 2
16:30 - 17:15 Titel volgt Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
Tijd Titel Spreker(s) Zaal
11:15 - 11:45 Above cuff vocalization Ellen Stoelman Oudegracht 1 & 2
11:45 - 12:15 Luchtwegzorg Willemke Stilma Oudegracht 1 & 2
12:15 - 12:45 Titel volgt Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
13:45 - 14:15 Elektrische Impedantie Tomografie (EIT) Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
14:15 - 14:45 Closed loop ventilation vs conventionele beademing Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
14:45 - 15:15 Dyssynchronie aan de beademing Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
Tijd Titel Spreker(s) Zaal
11:15 - 11:45 Intoxicatie met designerbenzo's Khadya Reitsma Nieuwegracht 2
11:45 - 12:15 Titel volgt Spreker volgt Nieuwegracht 2
12:15 - 12:45 Titel volgt Spreker volgt Nieuwegracht 2
Tijd Titel Spreker(s) Zaal
13:45 - 14:15 CRRT bij metformine intoxicatie Jolanda van den Dool Nieuwegracht 2
14:15 - 14:45 Titel volgt Spreker volgt Nieuwegracht 2
14:45 - 15:15 Dosisaanpassing medicatie bij CRRT Catherine Bouman Nieuwegracht 2
Tijd Titel Spreker(s) Zaal
11:15 - 12:45 Ultranurse sessie 1 Ultranurses Oudegracht 3
13:45 - 15:15 Ultranurse sessie 2 Ultranurses Oudegracht 3
Tijd Titel Spreker(s) Zaal
09:15 - 09:30 Opening Gerard Burggraaf Oudegracht 1 & 2
09:30 - 10:00 Middelenmisbruik onder zorgpressionals Marlies de Rond Oudegracht 1 & 2
10:00 - 10:15 Sponsors Sponsors Oudegracht 1 & 2
10:15 - 10:45 Titel volgt Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
10:45 - 11:15 Koffiepauze - Foyer & Restaurant
12:45 - 13:45 Lunch - Foyer & Restaurant
15:15 - 15:45 Koffiepauze - Foyer & Restaurant
15:45 - 16:30 Een IC zonder muren Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
16:30 - 17:15 De magie van mindset Rob en Emiel Oudegracht 1 & 2
Tijd Titel Spreker(s) Zaal
11:15 - 11:45 ROSE model Annelies Botman Oudegracht 1 & 2
11:45 - 12:15 Titel volgt Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
12:15 - 12:45 Cardiac assist devices: de praktijk José Simao Henriques Oudegracht 1 & 2
13:45 - 14:15 IMPELLA Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
14:15 - 14:45 Left Ventricular Assist Device (LVAD) Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
14:45 - 15:15 Ontwikkelingen rondom het kunsthart Spreker volgt Oudegracht 1 & 2
Tijd Titel Spreker(s) Zaal
11:15 - 11:45 De aanschaf van een AI product Spreker volgt Nieuwegracht 2
11:45 - 12:15 Automatische samenvatting van het dossier Spreker volgt Nieuwegracht 2
12:15 - 12:45 Titel volgt Spreker volgt Nieuwegracht 2
Tijd Titel Spreker(s) Zaal
13:45 - 14:15 PGO-IC nazorg voor patiënten en naasten Margo van Mol Nieuwegracht 2
14:15 - 14:45 Titel volgt Spreker volgt Nieuwegracht 2
14:45 - 15:15 De multiculturele IC Spreker volgt Nieuwegracht 2
Tijd Titel Spreker(s) Zaal
11:15 - 12:45 Simulatie scenario's Spreker volgt Oudegracht 3
13:45 - 15:15 Titel volgt Spreker volgt Oudegracht 3